Mihver Boru Üretimi

Tam istediginiz gibi ürünlerinizin merkezinde

Ürünlerini bobin halinde sarım yapan imalat sektörünün kullandığı bobin göbeğidir. Üretilen mamuller sarıldığında oluşturduğu baskıya mihver borunun dayanıklı olması gerekmektedir. Söz konusu baskı üretildiği andan müşterinin ürünü tüketeceği ana kadar devam edeceğinden mihver borunun dayanamaması halinde sarılan ürün zarar görecektir.

Bunların bilincinde olan firmamız, Müşterilerimizin ürettiği ürünlerini müşterilerine en iyi şekilde sunabilmeleri için ürettiği mihver boruların üretimde sadece boy, çap uzunluğuna değil aynı zamanda mukavemetine, dış yüzey kalitesine de önem vermektedir.

Yaptığımız analizler sonucu firmanız için optimum mukavemet tespit edilerek üretim yapılmakta böylece maliyetlerinizi minimuma indirmeniz sağlanmaktadır.

Özelleştirilebilir

Farklı sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik, optimal fayda sağlayacak et kalınlığı, iç çap, boy ve newton değerlerinde özelleştirilmiş esnek çözümler sunar

Dayanıklılık

Güçlendirilmiş yapısıyla sarım sırasında oluşan yüksek baskılara dayanıklıdır.​

Üstün Kalite

Teknolojideki yenilikleri yakından takip eden firmamız, kalite devamlılığını önceliği hale getirmiştir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  • Deneyim: 1972 yılından beri sektörde edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimi.
  • Güvenilirlik: Sürekli iyileştirme yaklaşımı ile kaliteli, güvenli ve yasal olarak uygun ürünler üretme yükümlülüğünün ve müşteri gerekliliklerine karşı sorumluluğunun farkındayız.
  • Sürdürülebilirlik: Çevreye duyarlı üretim süreçlerimiz ve enerji verimliliği ilkelerimizle karbon ayak izine verdiğimiz önemle sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti:

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve üretim süreçlerimizi geliştiriyoruz. Toplam kalite felsefesini benimseyerek, takım ruhu içinde müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız, toplumsal değerlere de önem vermektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Compare
Wishlist
0 items Cart