Konika Kablo Makarası

Kalite Üretiyoruz.

Firmamız kendi üretimi olan tamamı yekpare kontrplaktan oluşan kablo makaraları üretimi yapmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun ölçülerde kablo makaralarını üretebilme yeteneğine sahip makine parkurumuz ile, taleplerinize hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Özelleştirilebilir

İhtiyaçlarınıza uygun ölçülerde tasarım seçenekleri sunarak, teknik resimlerinize sadık kalarak üretim yapabilmekteyiz.

Üretim

Talep etmiş olduğunuz teknik özelliklerdeki kontrplaklar ana üretim hattından çıktıktan sonra Cnc işleme merkezimizde, sizlerin teknik resimlerinize uygun şekilde işlenerek kalite departmanı tarafından son kontrolleri yapılmaktadır.

Üstün Kalite

Üretim bandımızdan çıkan her bir ürün, ana hammaddesinin üretiminden başlayarak üretim tarihi ve parça kodları tanımlanarak arşivimizde muhafaza edilmektedir. Sürekli iyileştirme felsefesi ile her zaman daha iyisini yaparak ürünlerinizi taşımaktayız.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  • Deneyim: 1972 yılından beri sektörde edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimi.
  • Güvenilirlik: Sürekli iyileştirme yaklaşımı ile kaliteli, güvenli ve yasal olarak uygun ürünler üretme yükümlülüğünün ve müşteri gerekliliklerine karşı sorumluluğunun farkındayız.
  • Sürdürülebilirlik: Çevreye duyarlı üretim süreçlerimiz ve enerji verimliliği ilkelerimizle karbon ayak izine verdiğimiz önemle sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.
  • İzlenebilirliklik : Firmamizda üretilen tüm ürünlerin hammadde bilgisine kadar ulaşmak ve/veya alınan hammaddelerin bilgisinin kullanıldığı son ürüne kadar ulaşmak izlenebilirlik sistemi ile sağlanmaktadır

Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak yenilikleri takip ediyor ve üretim süreçlerimizi geliştiriyoruz. Toplam kalite felsefesini benimseyerek, takım ruhu içinde müşteri memnuniyetine odaklanan firmamız, toplumsal değerlere de önem vermektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz, sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Compare
Wishlist
0 items Cart